Gisteren bereikte ons het droevige bericht dat na een kort ziekbed op de leeftijd van 75 jaar is overleden Christiaan – Chris Sangers. Chris was dit jaar 65 jaar lid van onze vereniging. Gedurende deze lange periode heeft hij in diverse elftallen gevoetbald en bleef hij ook na zijn actieve voetballeven bij de vereniging betrokken als trouw supporter van ons 1e elftal. Toen zijn gezondheid meer en meer te wensen overliet volgde hij thuis via de radio en in de diverse media nog volop zijn C.S.V.Vios Vaassen. We wensen de familie veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies en we zullen Chris gedenken als een zeer trouw lid van onze vereniging.

Bestuur en leden c.s.v. vios vaassen.

30/jul

Clubblad De Treffer

    

VIOS Kidsclub

Onze Hoofdsponsor

Hoofdsponsor Vios Vaassen - Cottus

ONZE SPONSOREN