De jeugdcommissie heeft zich de afgelopen tijd gebogen over de indeling van al onze jeugdteams voor het volgend seizoen. De indelingen zijn tot stand gekomen op basis van het uitgangspunt dat we in principe indelen op aantal en indien mogelijk op niveau, om daarmee het spelplezier zo veel mogelijk te bevorderen.

Zoals altijd hebben we zoveel mogelijk geprobeerd rekening te houden met belangen/wensen van spelers/sters, ouders en trainers. We dienen echter ook rekening te houden met het algemene belang van alle jeugdteams van Vios Vaassen.

JO19
Trainers: Alex Kappers / Johnny de Wilde - Leider: Kim Vroman

Bosch, Jesse
Brouwer, Daniel
Deelen, Daan van
Doornbos, Max
Hagen, Ralph
Hogendoorn, Thijs
Hussein, Sipan
Jansen, Luca
Koldenhof, Milan
Salomons, Wietse
Schutte, Finn
Velthoen, Wessel
Wolf, Jurgen
Zenklo, Youssef

 

JO15-1
Trainers: Robert de Beer / Mitchel Fransen - Leider
 

Ak, Emirhan
Alchekh Ali, Anas
Hagen, Julian
IJzerman, Mark
Kannoatto, Herman
Kilic, Burhan
Konijnenberg, Tom
Majid, Mirac
Pannekoek, Dani
Pol, Julian
Schijf, Koen
Vosselman, Rick
Yohannes, Aminadab

 

JO15-2
Trainers: Jarno Konijnenberg / Frank Konijnenberg - Leider

Ahmed, Ali
Ahmed, Mo
Alkasim, Ishak
Bellert, Ruben
Dyl, Marcel
Gomies, Jardell
Isayan, Smbat
Kilic, Hamza
Melchior, Ruben
Ozdemir, Emirhan
Pronk, Jamilio
Taskale, Ahmet

 

MO15
Trainers: Kirsten van Schoonhoven / Elisa Snijder - Leider: Joshua Tahaparij

Bosgoed, Jade
Deelen, Fleur van
Leerdam, Kayleigh
Nini, Zahra
Oosterloo, Lana
Osinga, Meike
Sahusilawane, El-Yanae
Sellis, Maud
Tahaparij, Asmara
Taribuka, Chloaë
Velthoen, Jasmijn
Vlugt, Noa de
Vrugt, Liz van de

 

JO14-1
Trainers: Noah Tuasela / Levi Tuasela / Bert Postse - Leider: Gerwin 

Alzayt, Ali
Brummel, Jens
Buitenhuis, Job
Bussel, Mats van
Derksen, Finn
Huis in 't Veld, Jaro
Pohlmann, Finn
Potse, Aike
Roescher, Moreno
Roolvink, Lars
Schuitert, Dani
Yohannes, Noh
Zenklo, Saeed

 

JO13-1
Trainers: Jan Willem / Abel Tuasela / Luuk de Vries - Leider: 

Amac, Musab
Bussel, Siem van
Haj Ramadan, Tim
Heesen, Maran
Kormelink, Fenne
Naagii, Temka
Olieman, Jozua
Oosterloo, Sem
Scherpenzeel, Siem
Sellis, Milan
Stuij, Jeser
Vosselman, Sven
Berg, Christiaan van den
Mantz, Jarno

 

JO13-2
Trainers: Diederik / Mark - Leider:

Boeder, Noud
Bolt, Laurens
Bomhof, Bart
Delo Nzemo, Anthony
Jacobs, Ben
Lenes, Bas
Melchior, Koen
Ramo, Mohamad
Schut, Espen
Stroeve, Thijme
van der Wal, Edo
Voorthuizen, Marco van
Weerd, Tycko de
Wolf, Ruben

 

MO13
Trainers: Rudolf van der Velde / Esmeé Olthuis - Leider: Edwin Stam

Amac, Narin
Berg, Lieke van der 
Bourgonje, Lara
Henderiks, Daimy
Hollander, Alana
Machinek, Yamilla
Majid, Tara
Pallas Carrillo, Chantell
Peters, Tess
Ruijters, Ana
Stoker, Lune
Velde, Lieke van der
Wisman, Nova

 

JO11
Trainers: Sander Schijf / Carlo Rodijk / Martijn Knol / Erik Riphagen / Ramon Machinek
Leiders: Hans Heesen

Team Geel
Glass, Jayhlisio
Jansen, Stijn
Hagen, Thijs
Kilic, Ensar
Amersfoort, Mick van
Roolvink, Nick
Wilde, Jack de
Vos, Jens
Hollander, Jens
Azgin, Berat
Schuitert, Luca
Guneyli, Akin

 

Team Zwart
Ahmed, Omar
Brummel, Lasse
Machinek, Lorenzo
Schijf, Daan
Velthoen, Ruben
Riphagen, Bouwe
Bomhof, Jesse
Kool, Mats
Nienhaus, Raff
Jansen, Silvan
Jansen, Hessel

 

JO10
Trainers: Sander van de Berg Jeths / Glenn Talla / Erik Prins / Gino de Jong
Leiders: Erik Prins / Glenn Talla / Marc Boone / Eugene / Julie Diks / Martijn Schrook

Team Geel
Alchekh Ali, Jalal
Apak, Ata
Berg Jeths, Boaz van den
Peters, Sam
Prins, Nathan
Soykan, Efkan
Talla, Noah
Tongeren, Teun van

 

Team Zwart
Al Hasan, Mohamed
Boone, David
Buitenhuis, Job
Eijken, Sil van
Essen, Bjorn van
Hulleman, Thijs
Jong, Ivano de
Leuwol, Finn
Milani, Rodie

 

Team Groen
Diepen, Luca van
Diks, Sander
Markvoort, Levi
Schook, Jim
Veldwijk, Fayan
Visser, Wess
Wilde, Rens de
Zegers, Lars

 

JO9
Trainers: Linda van de Vrugt / Willem Brummelkamp / Mark Tessemaker / Niels Merkx / Tim Bijsterbosch / Hidde Prins / Huub Huis in 't Veld / Jan van der Berg

Team Geel
Boom, Venn
Tessemaker, Jelle
Prins, Indie
Ahmed, Heva 
Bourgonje, Elin
Hop, Rudie
Gerritsen, Tess
Alkasim, Islam

 

Team Zwart
Bijsterbosch, Abel
Brummelkamp, Sven
Norel, Sep van
Sapronov, Mark
Huis in 't Veld, Noud
Soykan, Ceykan
Jacobs, Roel
Apak, Rauf

 

Team Groen
Berg, Daniël van der
Merkx, Yari
Boeder, Lauren
Ardon, Jayden
Hagen, Ruben
Brummel, Sil
Turacak, Taylan
Aba, Miran

 

JO8
Trainers: Ronald Bomhof / Jan Kuijt

Team Geel
Bennink, Janoah
Shahin, Aous
Bomhof, Stan
Amersfoort, Stef van
Boeve, Thomas
Prins, David
Schokker, Jacob
Stigter, Milan
Uithol, Michaël
Wijgers, Dio

 

 

 

12/jun

Clubblad De Treffer

    

VIOS Kidsclub

Vios Prikbord

 

Onze Hoofdsponsor

Hoofdsponsor Vios Vaassen - Cottus

ONZE SPONSOREN