Hieronder vind je de teamindeling van de pupillen en junioren voor seizoen 2020/2021.

Mocht je naar aanleiding van de indeling vragen hebben dan kun je contact opnemen met een van de coördinatoren.

  Junioren

JO17 - JO19 Coördinator

Harro Menkhorst

06 52 32 57 38

JO13 - JO15 Coördinator

Gertjan Brugman

06 20 00 55 16

 

  Pupillen

JO10 - JO12 Coördinator

Rutger Visch

06 47 09 11 57

JO7- JO9 Coördinator

Mark Beekman

06 10 14 40 84

Kidsclub Coördinator

Tom Beekman

06 10 20 17 98

 

Succes in het nieuwe voetbalseizoen!!!

Namens de junioren- en pupillencommissie

 

Team JO19-1
Trainer Daniel Tuasela   Leider Vacature
Assistent trainer Alex Kappers   Niveau Hoofdklasse
1 Daan   Bosch  
2 Robin   de Vries  
3 Sil   Hardeman  
4 Santinho   Haumahu  
5 Floris   Hummel  
6 Joppe   Hummel  
7 Joran   Mensink  
8 Pim   Pohlmann  
9 Lucas   Sluijmers  
10 Yente   Stoker  
11 Lennon   van der Linde  
12 Eize    van der Zee  
13 Hessel   van Lohuizen  
14 Jurjan    Zweekhorst  

 

Team JO17-1        
Trainer Vacature   Leider Vacature
Assistent trainer     Niveau 2e klasse / index methode
1 Thom   Dijkstra  
2 Seger   Dijkstra  
3 Bas van   Gortel  
4 Nouvel   Hobelman  
5 Martijn   Knol  
6 Floris   Menkhorst  
7 Ruben   Mensink  
8 Unal   Ozdemir  
9 Senna   Pelupessy  
10 Lars   Schutte  
11 Altay   Suvari  
12 Abel   Tuasela  
13 Hidde   Visch  
14 Machiel   Visser  
15 Remco   Vogel  
16 Lucas   Wijnhoud  

 

Team JO17-2        
Trainer Stan den Hoed   Leider Kim Hogendoorn
Assistent trainer     Niveau 4e klasse / index methode
1 Judah   Bakker  
2 Mika   Bolink  
3 Sem   Boom  
4 Marnix    de Olde  
5 Niels   den Besten  
6 Kas   Derksen  
7 Milan   Hogendoorn  
8 Lars   Huis in 't Veld  
9 Bas   IJzerman  
10 Floris   Koele  
11 Sven   Mekelenkamp  
12 Karsten van   Meggelen  
13 Leandro van   Norel  
14 Ammar   Ramo  
15 Daniel   Verbeek  
16 Ruben   Verbeek  

 

Team JO15-1        
Trainer Danny Gerritsen   Leider J. van Meggelen/
E. den Besten
Assistent trainer Robin de Vries / Joran Mensink Niveau 2e klasse / index methode
1 Sem   Beekhuis  
2 Jens   Bomhof  
3 Max   Brummelkamp  
4 Luuk   den Besten  
5 Gijs   Derksen  
6 Lotte   Elich  
7 Roy van   Gortel  
8 Hans   Heesen  
9 Jivaro   Lalopua  
10 Fabian van   Meggelen  
11 Semican   Ozbek  
12 Luuk   Pohlmann  
13 Finn   Schutte  
14 Julian    van Vemde  
15 Luuk de   Vries  

 

Team JO15-2        
Trainer Patrick Topfer   Leider Gert Jan Brugman
Assistent trainer Evert Koldenhof   Niveau 4e klasse / index methode
1 Jesse   Bosch  
2 Stan   Brugman  
3 Wessel   Brugman  
4 Max   Doornbos  
5 Ralph   Hagen  
6 Thijs   Hogendoorn  
7 Luca   Jansen  
8 Milan   Koldenhof  
9 Maureen   Konijnenberg  
10 Britt   Kroes  
11 Reyal    Patty  
12 Chavany   Pelupessy  
13 Job   Prang  
14 Derk   Visch  
15 Jurgen   Wolf  
16 Youssef   Zenklo  
17 Jorick   Zweekhorst  

 

Team JO13-1        
Trainer Daniel Tuasela Leider Vacature
Assistent trainer     Niveau 3e klasse / index methode
1 Mohammed Alchekh Ali  
2 Eline   Bosch  
3 Daniel   Brouwer  
4 Antonio Dielemans  
5 Dien   Haddachi  
6 Sil   Hagen  
7 Kyan   Kuiper  
8 Marijn   Pruis  
9 Wietse Salomons  
10 Bastiaan Schurink  
11 Danique   van Amersfoort  
12 Daan    van Deelen  
13 Wessel Velthoen  

 

Team O12-1
Trainer Menno van Zuuk Niveau 2e klasse
         
1 Burhan   Kilic  
2 Daan   Leeuwen  
3 Mark   Ijzerman  
4 Mick   van de Beek  
5 Ruben   Bellert  
6 Ruben   Ensink  
7 Saviano   Haumahu  
8 Tom   Konijnenberg  
9 Yazan   Alhelo  
         
         

 

Team O11-1        
Trainer Tessa van Huffelen Niveau 3e klasse
Trainer Maud Huysman   Leider Laurens Pol
1 Ahmet   Taskale  
2 Daan   van Hartskamp
3 Dani   Pannekoek  
4 Finn   Derksen  
5 Hamza   Kilic  
6 Julian   Hagen  
7 Julian   Pol  
8 Koen   Schijf  
9 Mats   van Bussel  
10 Mirac   Majid  
         

 

Team O10-1      
Trainer Rein van Wijngeeren Niveau 2e klasse
Assistent trainer Wesly Patty & Bert Potse    
1 Aike Potse  
2 Finn Pohlmann  
3 Lars Roolvink  
4 Moreno Roescher  
5 Saeed Zenklo  
6 Berkay Turacak  
7 Robert Wiersma  
      

 

 

Team O10-2      
Trainer Indy Rodijk Niveau 4e klasse
Assistent trainer Wesly Patty & Bert Potse    
1 Ali Alzayt  
2 Arianne van Voorthuizen  
3 Jens Brummel  
4 Job Buitenhuis  
5 Loek van de Braak  
6 Maran Heesen  
7 Anas Alchekh Ali  
       
       
       
        

 

Team O10-3      
Trainer Bente Visser Niveau 5e klasse
Trainer Dian van Huffelen    
1 Jasmijn Velthoen  
2 Kayla Schook  
3 Noa de Vlugt  
4 Vinn Veldhuizen  
5 Marvin Groen  
6 Tergel Naagii  
7 Emirhan  Ozdemir  
       
       
       
        

 

Team O9-1      
Trainer Jan Willem Oosterloo Niveau 2e klasse
Assistent trainer Jorran van Bussel    
1 Berkay  Eroglu  
2 Jesser Struij  
3 Sem Oosterloo  
4 Kyona de Weerd  
5 Lana Oosterloo  
6 Alana Hollander  
7 Fleur van Deelen  
8 Siem van Bussel  
       
       
        

 

Team JO8 Geboortejaar 2013
Trainer Maandag Wisselend   Contactpersoon Henri Sellis
Trainer Woensdag Jan Kuyt   Niveau 4e Klasse
1 Thijme Stroeve  
2 Jozua Olieman  
3 Ben Jacobs  
4 Bart Bomhof  
5 Lune  Stoker  
6 Milan  Sellis  
7 Tycke de Weerd  
8 Fedde  Bouwmeester  
9 Musab Amac  
10 Temka Naagii  
11 Ruben Wolf  
12 Douwe van Mossel  
13 Dilawar Khan*  
14 Lasse Brummel**  
* Dispensatie      
** geb 2014, Traint al mee, blijft welkom 
         
15/jun

Clubblad De Treffer

    

VIOS Kidsclub

Vios Prikbord

 

Onze Hoofdsponsor

Hoofdsponsor Vios Vaassen - Cottus

ONZE SPONSOREN