Trainer VIOS 2

C.s.v. VIOS Vaassen is met Jeroen van ’t Einde overeengekomen dat hij volgend seizoen trainer is van VIOS 2. Het bestuur is erg blij met deze aanstelling: “Jeroen is een echte VIOS clubman, hij heeft als vrijwilliger en trainer/coach van diverse (jeugd)elftallen de laatste jaren zijn kwaliteiten op organisatorisch- en voetbaltechnisch gebied overtuigend laten zien. Hij heeft een duidelijke voetbalvisie, weet die goed over te brengen en voelt de sfeer in een groep goed aan. We denken dat Jeroen de juiste persoon om het tweede de komende jaren naar een hoger niveau te brengen.”.

Helaas is Erik Prins enige weken geleden gestopt als trainer van het tweede. Gelukkig was Jeroen bereid het stokje direct over te nemen. Belangrijkste opdracht voor dit seizoen is het ontlopen van degradatie, zodat het komende seizoen verder gebouwd kan worden.

Jeroen blijft overigens ook actief als trainer bij de jeugd. Wij bedanken Erik voor zijn inzet en wensen Jeroen veel succes en plezier als nieuwe trainer/coach van het tweede. 

DEEL DIT ARTIKEL

NIEUWS

VIOS Epe

VIOS wil wedstrijd tegen Epe overspelen

Naar aanleiding van de recente berichtgeving en de uitkomst van het onderzoek door de aanklager amateurvoetbal laat VIOS weten dat het bij de KNVB een verzoek zal indienen om de

Leden aan de bal

Safe de date

Over twee weken zijn alle leden, supporters, ouders en verzorgers van harte welkom. Inschrijven is niet nodig. Je kunt zelf een geschikt moment uitkiezen.

ViosVR1 STAchilles

VIOS Vrouwen – Winst in eigen huis

Zaterdag speelden we een belangrijke wedstrijd tegen ST Achilles E./EMOS VR1, die slechts drie punten onder ons stond. Een echte 6-puntenwedstrijd dus. De eerste helft begonnen we moeizaam. Met wind tegen