Degradatieduel VIOS – vv Dieren zonder doelpunten


Zaterdag was vv Dieren te gast in Vaassen. Beide ploegen hadden de punten hard nodig in de strijd tegen degradatie. In een povere wedstrijd wisten de minst scorende ploegen van de 2e klasse G, het net echter niet te vinden.

De openingsfase was nog hoopvol. De eerste VIOS aanval in de 4e minuut leverde een corner op die door Mo Kiliç op de lat werd gekopt. Al snel werd het echter een wedstrijd tussen twee hardwerkende ploegen, die veelal de lange bal hanteerden. Tegen het fysiek sterke Dieren kon VIOS geen potten breken en ook Dieren wist de VIOS verdediging onder leiding van de (opnieuw) sterk spelende Joas Pol, niet in verlegenheid te brengen. Het was dan ook wachten op een toevalsmoment en dat kwam er na een half uur toen Rick Verlaan een wilde trap ternauwernood gered zag worden door de foutloos keepende VIOS doelman Siebe Wiersma.

Na rust kwam VIOS iets meer aan voetballen toe. Er ontstond wat meer ruimte voor VIOS, maar flankspelers Mehmet Ali Akalin en Noah Tuasela liepen zich te vaak vast, zodat er ook na rust weinig actie voor beide doelen was. In de 54e minuut was het bijna raak voor de Vaassenaren. In een klutssituatie wurmde Erik Koldenhof zich langs een tweetal Dieren verdedigers, maar zijn schot spatte op de vuisten van doelman Melvin Kersten uiteen. Nog eenmaal was VIOS dichtbij een treffer, toen Jacco Verstraten de bal van dichtbij naast schoot, na aangeven van Akalin. Toen de in ‘Nijhuis stijl’ fluitende scheidsrechter Rutgers in de slotfase Dieren speler Nanne Osinga met zijn tweede gele kaart naar de kant stuurde, veerde het thuispubliek nog eenmaal op. Maar in de resterende tijd wist VIOS de numerieke meerderheid niet meer uit te buiten.

Ondanks dat VIOS voor het eerst dit seizoen in een thuiswedstrijd een punt wist te halen, blijft VIOS hekkensluiter. Volgende week komt AGOVV naar Vaassen, dat na twee ruime thuisnederlagen in zwaar weer verkeert.

DEEL DIT ARTIKEL

NIEUWS

Transfer

Officiële transfer naar de JO8 van VIOS Vaassen!

Voorafgaand aan het fantastische Rommelpottoernooi op sportpark De Kouwenaar was er een bijzonder moment voor een aantal enthousiaste voetballers uit de Mini League/Kidsclub van VIOS Vaassen. Na de winterstop al

Front Row2

Samenwerking Front Row

Mooi nieuws voor het seizoen 2026-2027! Met trots maken wij bekend dat c.s.v. VIOS en FrontRow een samenwerking zijn aangegaan voor het seizoen ’26-’27. Op 15 juni 2026 zijn de

logo VIOS

Voorlopige teamindeling Jeugd 2026/2027

De afgelopen maanden zijn we binnen onze jeugdafdeling bezig geweest met het opstellen van de voorlopige teamindeling (seizoen 2026-2027). Om tot deze indeling te komen hebben onze trainers en coördinatoren,