In memoriam Herman Prins

Gisteren ontvingen we het verdrietige bericht dat is overleden Herman Prins, vader van Frits Prins in de gezegende leeftijd van 95 jaar.

Herman Prins was ongeveer 80 jaar lid van onze vereniging. Als voetballer was Herman geen hoogvlieger, maar hij beleefde veel plezier aan het spel en de elftallen waarin hij mocht spelen.

Herman is als jeugdleider nog enige tijd bezig geweest als vrijwilliger. Herman was een vriendelijke en bescheiden man die nooit hoog van de toren blies. Een bestuurlijke functie heeft hij verder nooit geambieerd.

Herman volgde vooral de voetbalcarrière van zijn enige zoon Frits en was daarvoor dan ook vaak op ons sportpark te vinden.

Toen de jaren begonnen te tellen volgde hij via de Treffer en waar mogelijk op de radio en geïnformeerd door Frits het wel en wee van ons 1e elftal en de rest van de vereniging.

We zijn blij hem gekend te hebben als de mens die hij was. Wij wensen Frits en verdere familie veel kracht toe om dit verlies een plek te geven. Dat hij moge rusten in vrede.

Bestuur en leden c.s.v. VIOS Vaassen.

DEEL DIT ARTIKEL

NIEUWS

Transfer

Officiële transfer naar de JO8 van VIOS Vaassen!

Voorafgaand aan het fantastische Rommelpottoernooi op sportpark De Kouwenaar was er een bijzonder moment voor een aantal enthousiaste voetballers uit de Mini League/Kidsclub van VIOS Vaassen. Na de winterstop al

Front Row2

Samenwerking Front Row

Mooi nieuws voor het seizoen 2026-2027! Met trots maken wij bekend dat c.s.v. VIOS en FrontRow een samenwerking zijn aangegaan voor het seizoen ’26-’27. Op 15 juni 2026 zijn de

logo VIOS

Voorlopige teamindeling Jeugd 2026/2027

De afgelopen maanden zijn we binnen onze jeugdafdeling bezig geweest met het opstellen van de voorlopige teamindeling (seizoen 2026-2027). Om tot deze indeling te komen hebben onze trainers en coördinatoren,