Tweede workshop VIOS 2.0

Zoals in februari gecommuniceerd willen we VIOS gezamenlijk toekomstbestendig maken. Met meer dan 600 leden hebben we veel ideeën en meningen. Dat maakt ons uniek en daar willen we met jou gebruik van maken. Op 5 maart hebben een aantal leden in een workshop de kracht van VIOS benoemd. Vanuit hier is een identiteit benoemd en zijn kernwaarden samengesteld.

Op dinsdag 8 mei van 19:30-21:30 is de tweede workshop van het VIOS 2.0 traject. We gaan dan gezamenlijk aan de slag met alle ideeën die binnen de vereniging leven. Heb jij langs de lijn, in de kleedkamer of in de kantine ook wel eens ideeën of  een “kritische” mening over wat VIOS sterker kan maken?

Met jouw inbreng komen we verder! VIOS is van ons allemaal! Wij kunnen met z’n allen zorgen dat VIOS van ons allemaal blijft!

Tot dinsdag 8 mei in de kantine van VIOS

DEEL DIT ARTIKEL

NIEUWS

WhatsApp Image 2026 03 27 at 13.26.20

Meiden Voetbal Clinic maandag 11 mei

Voetbalclinic voor meiden: train mee met Nederlandse profvoetbalsters! Op maandag 11 mei organiseren we een bijzondere voetbalclinic voor meiden van 6 tot 16 jaar. Van 18.00 tot 20.00 uur geven

Axel Hulzebos

Axel Hulzebos (27) kiest voor VIOS

Met een verhuizing naar Vaassen in het verschiet, was de keuze voor een nieuwe club voor Axel niet moeilijk. Komend seizoen verruilt de spits het zwart-wit van WWNA voor het

Dinsdagploeg

Waardering voor de Dinsdagmiddagploeg

Op dinsdag 3 maart stond ons sportpark niet alleen in het teken van onderhoud, maar ook van waardering. De VOC (VIOS-ondernemersclub) reikt nieuwe werkjassen uit aan de Dinsdagmiddagploeg van C.s.v.

VIOS Epe

VIOS wil wedstrijd tegen Epe overspelen

Naar aanleiding van de recente berichtgeving en de uitkomst van het onderzoek door de aanklager amateurvoetbal laat VIOS weten dat het bij de KNVB een verzoek zal indienen om de