Zaterdag 15 oktober: Afscheidswedstrijd VIOS 3

Aanstaande zaterdag 15 oktober vindt er een hele bijzondere wedstrijd plaats bij VIOS. Het team van VIOS 3, dat afgelopen seizoen helaas uiteenviel omdat diverse spelers besloten om hun kicksen aan de wilgen te hangen, treedt nog een keer op in het VIOS-theater. Deze wedstrijd wordt gespeeld tegen een geweldig team met Vios 3 helden uit het verre maar ook recente verleden.

Na afloop van de wedstrijd zal afscheid worden genomen van maar liefst 8 spelers waaronder een aantal echte Vios helden zoals Peter Beekman, Daan Eggink, Olin van Hoogmoed en Patrick Jansen.

Iedereen is uiteraard van harte welkom om deze nu al gedenkwaardige wedstrijd te komen aanschouwen. Aanvang wedstrijd is om 16.30.

Tot zaterdag.

DEEL DIT ARTIKEL

NIEUWS

WhatsApp Image 2026 03 27 at 13.26.20

Meiden Voetbal Clinic maandag 11 mei

Voetbalclinic voor meiden: train mee met Nederlandse profvoetbalsters! Op maandag 11 mei organiseren we een bijzondere voetbalclinic voor meiden van 6 tot 16 jaar. Van 18.00 tot 20.00 uur geven

Axel Hulzebos

Axel Hulzebos (27) kiest voor VIOS

Met een verhuizing naar Vaassen in het verschiet, was de keuze voor een nieuwe club voor Axel niet moeilijk. Komend seizoen verruilt de spits het zwart-wit van WWNA voor het

Dinsdagploeg

Waardering voor de Dinsdagmiddagploeg

Op dinsdag 3 maart stond ons sportpark niet alleen in het teken van onderhoud, maar ook van waardering. De VOC (VIOS-ondernemersclub) reikt nieuwe werkjassen uit aan de Dinsdagmiddagploeg van C.s.v.

VIOS Epe

VIOS wil wedstrijd tegen Epe overspelen

Naar aanleiding van de recente berichtgeving en de uitkomst van het onderzoek door de aanklager amateurvoetbal laat VIOS weten dat het bij de KNVB een verzoek zal indienen om de