Meiden voetbalclinic VIOS groot succes

Op maandag 11 mei organiseerde VIOS een voetbalclinic speciaal voor meiden van 6 tot 16 jaar. Er deden bijna 80 meiden mee. De training werd verzorgd door vier speelsters die op dit moment bij Ajax actief zijn. Zij gaven de training op persoonlijke titel.

De deelneemsters werden op leeftijd in zes groepen verdeeld. Met elkaar werkten ze in anderhalf uur tijd verschillende trainingsoefeningen af. Van passen en schieten tot dribbelen en afronden en van ‘voetbalbowlen’ tot het spelen van een klein wedstrijdje. Het was een mooi tafereel voor de vele toeschouwers. Zoveel meiden, die met passie en een flinke dosis sportiviteit en gedrevenheid hun best deden. Ook het enthousiasme van de vier profvoetbalsters werkte aanstekelijk.

Na de training was het tijd om even bij te praten en wat te drinken. Daarna verzorgden de Ajax-speelsters nog een verloting met mooie prijzen. Uiteraard was er ook nog ruimte om de profs om hun handtekening te vragen en met ze op de foto te gaan.

De organisatie, vrijwilligers, deelneemster, ouders en profvoetbalsters kijken terug op een zeer geslaagde training. De meiden die al op voetbal zitten wisten het al, hopelijk de meiden die nu met de sport kennis hebben gemaakt ook; voetbal is écht de leukste sport die er is!

Voetbalclinic2

DEEL DIT ARTIKEL

NIEUWS

Transfer

Officiële transfer naar de JO8 van VIOS Vaassen!

Voorafgaand aan het fantastische Rommelpottoernooi op sportpark De Kouwenaar was er een bijzonder moment voor een aantal enthousiaste voetballers uit de Mini League/Kidsclub van VIOS Vaassen. Na de winterstop al

Front Row2

Samenwerking Front Row

Mooi nieuws voor het seizoen 2026-2027! Met trots maken wij bekend dat c.s.v. VIOS en FrontRow een samenwerking zijn aangegaan voor het seizoen ’26-’27. Op 15 juni 2026 zijn de

logo VIOS

Voorlopige teamindeling Jeugd 2026/2027

De afgelopen maanden zijn we binnen onze jeugdafdeling bezig geweest met het opstellen van de voorlopige teamindeling (seizoen 2026-2027). Om tot deze indeling te komen hebben onze trainers en coördinatoren,