Mini’s op zaterdag ochtend


Op zaterdagmorgen trainen de jongste talenten van c.s.v. VIOS. Onder begeleiding van 2 trainers, Gerwin Vosselman en Jan-Willem Oosterloo, maken de kinderen op een speelse manier kennis met voetbal. Plezier staat hierbij voorop!

Eens in de 3 weken worden er ook toernooien gevoetbald in samenwerking met diverse buurtverenigingen. De jongens en meisjes krijgen een voetbaltenue in bruikleen van c.s.v. VIOS. Wilt uw zoon of dochter ook een keer met de groep mee trainen? Is hij of zij maximaal 6 jaar? Kom dan geheel vrijblijvend op zaterdag van 10.30 – 11.30. Meld u bij één van de trainers. De trainingen zijn gratis.

DEEL DIT ARTIKEL

NIEUWS

Kidsclub2026

V.I.O.S. kidsclub gaat weer beginnen!

Zet 19 september vast in de agenda: de V.I.O.S. kidsclub gaat weer beginnen!  We willen jullie graag voorstellen aan een nieuwe V.I.O.S. kidsclub vriend… verzin een super leuke naam en win

Jan van Schoonhoven 2026

In memoriam – Jan van Schoonhoven

Soms krijgt een tekst die je met een heel andere bedoeling schrijft, plotseling een totaal andere betekenis. Tijdens de nieuwjaarsreceptie van 2026 is Jan van Schoonhoven benoemd tot Lid van

In memoriam: Arend Vinke (87)

Gisterochtend is Arend Vinke overleden. Arend kwam als sportverslaggever regelmatig bij VIOS om verslag uit te brengen voor de radio. Wij wensen familie en vrienden van Arend veel sterkte toe.

Transfer

Officiële transfer naar de JO8 van VIOS Vaassen!

Voorafgaand aan het fantastische Rommelpottoernooi op sportpark De Kouwenaar was er een bijzonder moment voor een aantal enthousiaste voetballers uit de Mini League/Kidsclub van VIOS Vaassen. Na de winterstop al