
Ralph is een echte vleugelspeler. Links of rechtsbuiten het maakt hem niet uit als hij maar niet de bank hoeft warm te houden. De E3 staat 2e in de competitie. Dus dat betekend dat ze een goede voorhoede hebben. En tja, daar maakt Ralph ook deel van uit. Ik heb nu al verschillende trainingen gezien van deze jongens en het is niet zo gek dat ze het zo goed doen. Onder leiding van Nick en Rein die van deze jongens echte voetbalmachines maken, is er een mooie toekomst bij Vios. Ik kijk er naar uit!
Ralph kan zichzelf niet vergelijken met een speler uit de Nederlandse competitie, want zo zegt hij;”ik ben uniek”! Goed opgelet bij het vorige interview Ralph! De beste voetballer die er is vind hij Messi. Uitstekende keuze Ralph! Ajax is zo’n beetje de familie club. Das wel handig natuurlijk want dan is tenminste de hele familie saggerijnig als ze verliezen en blij als ze gewonnen hebben.
De voetbalkunsten heeft Ralph niet van een vreemde. Pa heeft bij de achterburen gevoetbald. Bij KCVO dus. Maar toch zit Ralph bij Vios…..kijk op oudere leeftijd kun je nog best wel tot inkeer komen en gewoon voor de beste club van Vaassen kiezen! Goed bezig! Pa komt vaak kijken bij Ralph en geeft natuurlijk ook wel eens aanwijzingen. Niet irritant zegt Ralph, en zo hoort het. Ervaring delen zonder geschreeuw en getier vanaf de kant, top dus!
Erik kent Ralph nog van vroeger. Omdat hij hem getraind heeft. De rest van de selectie kent Ralph niet. Maar ik denk dat hij er een heleboel kent, misschien niet van naam maar wel van gezicht. En geld dat niet voor een heleboel Vios leden?
Zaterdag kijkt Ralph er naar uit om de bal naar de stip te brengen en dan nog te scoren ook! Nou Ralph dat moet wel lukken voor een vleugelspits toch? We wensen je heel veel plezier en maak er een mooi dag van! En moedig ze aan die jongens he!
Henk Boeve.







