VIOS Vrouwen – Winst in eigen huis

Zaterdag speelden we een belangrijke wedstrijd tegen ST Achilles E./EMOS VR1, die slechts drie punten onder ons stond. Een echte 6-puntenwedstrijd dus.

De eerste helft begonnen we moeizaam. Met wind tegen kwamen we lastig in ons spel en keken we zelfs tegen een 0-1 achterstand aan. Gelukkig viel de gelijkmaker nog voor rust: een hoge voorzet van Zoë werd ongelukkig door de tegenstander in eigen doel gewerkt. Met 1-1 gingen we de kleedkamer in.

Na rust ging er duidelijk een knop om. We begonnen beter te voetballen, zetten meer druk en stonden verdedigend sterk. De 2-1 kwam na goed werk van Burger, die bij een ingooi de bal onderschepte en een één-twee opzette met Rochel. Rochel kapte knap langs haar tegenstander en legde breed op Zoë, die vrij kon binnenschieten.

Met nog een half uur te spelen bleven we vechten voor elke meter. Dat werd beloond met de 3-1: een lange bal van Tessa kwam bij Burger terecht, die de keeper één-op-één uitspeelde en beheerst afrondde.

Van een moeizame start naar een overtuigende overwinning, drie belangrijke punten in eigen huis!

Volgende week spelen we uit tegen Bergentheim VR1 om 14:30. We zien jullie daar!

ViosVR1 STAchilles

 

DEEL DIT ARTIKEL

NIEUWS

Transfer

Officiële transfer naar de JO8 van VIOS Vaassen!

Voorafgaand aan het fantastische Rommelpottoernooi op sportpark De Kouwenaar was er een bijzonder moment voor een aantal enthousiaste voetballers uit de Mini League/Kidsclub van VIOS Vaassen. Na de winterstop al

Front Row2

Samenwerking Front Row

Mooi nieuws voor het seizoen 2026-2027! Met trots maken wij bekend dat c.s.v. VIOS en FrontRow een samenwerking zijn aangegaan voor het seizoen ’26-’27. Op 15 juni 2026 zijn de

logo VIOS

Voorlopige teamindeling Jeugd 2026/2027

De afgelopen maanden zijn we binnen onze jeugdafdeling bezig geweest met het opstellen van de voorlopige teamindeling (seizoen 2026-2027). Om tot deze indeling te komen hebben onze trainers en coördinatoren,