Vios en de Moskee slaan handen inéén voor slachtoffers aardbevingsramp

Op Zaterdag 11 maart komen c.s.v. Vios Vaassen en de Sultan Ahmet Moskee Vaassen gezamenlijk in actie voor de slachtoffers van de aardbevingsramp in Turkije en Syrië.

Op de accommodatie van Vios aan de woestijnweg 63 (tegenover de Moskee), worden verschillende acties georganiseerd om een mooie bedrag bijeen te brengen. De Islamitische stichting Nederland zorgt dat de volledige opbrengst ten goede komt aan de hulp voor de slachtoffers. 

Er worden die dag diverse acties georganiseerd waaronder o.a.

De hele dag worden Broodje Donner bereid door de Sultan Ahmet Moskee. 
Op 11 maart zullen de gebruikelijk entreegelden voor de wedstrijd Vios1 tegen DVOV1, omgezet worden naar een vrijwillige bijdrage, deze opbrengst wordt volledig gedoneerd. Deze wedstrijd begint om 14.30 uur. 
Na de wedstijd wordt het traditionele Rad van Fortuin met mooie prijzen, georganiseerd in de kantine.
De jeugdteams zetten zich in door het organiseren van diverse acties. 

Iedereen is van harte welkom om deze actie tot een groot succes te maken. 


 

DEEL DIT ARTIKEL

NIEUWS

VIOS Epe

VIOS wil wedstrijd tegen Epe overspelen

Naar aanleiding van de recente berichtgeving en de uitkomst van het onderzoek door de aanklager amateurvoetbal laat VIOS weten dat het bij de KNVB een verzoek zal indienen om de

Leden aan de bal

Safe de date

Over twee weken zijn alle leden, supporters, ouders en verzorgers van harte welkom. Inschrijven is niet nodig. Je kunt zelf een geschikt moment uitkiezen.

ViosVR1 STAchilles

VIOS Vrouwen – Winst in eigen huis

Zaterdag speelden we een belangrijke wedstrijd tegen ST Achilles E./EMOS VR1, die slechts drie punten onder ons stond. Een echte 6-puntenwedstrijd dus. De eerste helft begonnen we moeizaam. Met wind tegen