Wijziging Vios Kidsclub door verscherpte maatregelen RIVM

LET OP!!!!  Wijziging start Vios Kidsclub i.v.m. verscherpte maatregelen RIVM!!
Omdat er de komende 3 weken geen toeschouwers aanwezig mogen zijn op het sportpark komt helaas de Kidsclub training voor de kinderen tot 4 jaar te vervallen. We voegen de training van de 4,5 en 6 jarigen tijdelijk samen! Uiteraard zonder toeschouwers. 
Kinderen kunnen om 9.55 uur afgezet worden op het sportpark en vervolgens na de training om 10.45 uur weer worden opgehaald.
Om de ouders/verzorgers te kunnen bereiken verzoeken wij u uw telefoonnummer met de naam van uw kind te appen naar de Vios Kidsclub coördinator Tom Beekman 06 10201798

DEEL DIT ARTIKEL

NIEUWS

VIOS Epe

VIOS wil wedstrijd tegen Epe overspelen

Naar aanleiding van de recente berichtgeving en de uitkomst van het onderzoek door de aanklager amateurvoetbal laat VIOS weten dat het bij de KNVB een verzoek zal indienen om de

Leden aan de bal

Safe de date

Over twee weken zijn alle leden, supporters, ouders en verzorgers van harte welkom. Inschrijven is niet nodig. Je kunt zelf een geschikt moment uitkiezen.

ViosVR1 STAchilles

VIOS Vrouwen – Winst in eigen huis

Zaterdag speelden we een belangrijke wedstrijd tegen ST Achilles E./EMOS VR1, die slechts drie punten onder ons stond. Een echte 6-puntenwedstrijd dus. De eerste helft begonnen we moeizaam. Met wind tegen