Zomerpret en vertier op de Vios Pupillendag

We konden en we mochten weer. En wat uitgelaten waren de bijna 90 pupillen die deelnamen aan de Vios pupillendag. Wat een vrolijke stemming.

De pupillen speelden een realtime fortnite lasergame. Ze mochten over pallets, achter strobalen, door duikers en via andere obstakels bij de tegenstander de vlag veroveren. En of dat niet genoeg was werden ze opgesloten in de kleedkamers.

Via cryptische puzzels en lastige vragen werd de code gekraakt en kon de schat, chips met limonade worden buitgemaakt.

Ondertussen probeerden anderen de stormbaan, die gesponsord werd door de Vrienden van Vios, te trotseren en de ren je rot bingo te overwinnen. En wie dacht droog te blijven op deze dag vergiste zich. Met supersoakers en een groene zeepbaan was dat niet mogelijk. Richting het einde van de middag werden de vrijwilligers onder applaus van de kinderen bedankt en werd afgesloten met een heerlijk patatje en een snack.

Een geslaagde dag en het voelde weer een beetje als vanouds.

Klik hier voor de foto’s

DEEL DIT ARTIKEL

NIEUWS

VIOS Epe

VIOS wil wedstrijd tegen Epe overspelen

Naar aanleiding van de recente berichtgeving en de uitkomst van het onderzoek door de aanklager amateurvoetbal laat VIOS weten dat het bij de KNVB een verzoek zal indienen om de

Leden aan de bal

Safe de date

Over twee weken zijn alle leden, supporters, ouders en verzorgers van harte welkom. Inschrijven is niet nodig. Je kunt zelf een geschikt moment uitkiezen.

ViosVR1 STAchilles

VIOS Vrouwen – Winst in eigen huis

Zaterdag speelden we een belangrijke wedstrijd tegen ST Achilles E./EMOS VR1, die slechts drie punten onder ons stond. Een echte 6-puntenwedstrijd dus. De eerste helft begonnen we moeizaam. Met wind tegen