VIOS JO17-1 in het nieuw

Vanavond tijdens de training van het jeugd-elftal JO17-1 van C.S.V.Vios Vaassen, werden de nieuwe trainingspakken gesponsord door Schildersbedrijf van Gortel en Voegersbedrijf J. van’t Einde uitgereikt.

De aanvoerder van het elftal bedankte de beide sponsoren met een mooie bos bloemen. De jongens zullen er professioneel bijlopen op de zaterdagen.

Sponsoren bedankt!

Op de foto de JO17-1 in hun mooie pakken:

Achter: Jeroen van ’t Einde ( sponsor+trainer), Daan Bosch, Eize vd Zee, Lucas Sluijmers,jente Stoker , Jurian Zweekhorst, Sil Hardeman, Natasja van Gortel(Sponsor).

Voor: Nick Sluijmers,Floris Hummel, Bas van Gortel, Dani Rorije, lennon vd linde, Joppe Hummel, Martijn van Engeland

DEEL DIT ARTIKEL

NIEUWS

VIOS Epe

VIOS wil wedstrijd tegen Epe overspelen

Naar aanleiding van de recente berichtgeving en de uitkomst van het onderzoek door de aanklager amateurvoetbal laat VIOS weten dat het bij de KNVB een verzoek zal indienen om de

Leden aan de bal

Safe de date

Over twee weken zijn alle leden, supporters, ouders en verzorgers van harte welkom. Inschrijven is niet nodig. Je kunt zelf een geschikt moment uitkiezen.

ViosVR1 STAchilles

VIOS Vrouwen – Winst in eigen huis

Zaterdag speelden we een belangrijke wedstrijd tegen ST Achilles E./EMOS VR1, die slechts drie punten onder ons stond. Een echte 6-puntenwedstrijd dus. De eerste helft begonnen we moeizaam. Met wind tegen