Daniël Tuasela nieuwe trainer van Vrouwen 1

VIOS Vrouwen 1 krijgt komend seizoen een vertrouwd, maar ook nieuw gezicht voor de groep.
Daniel Tuasela is aangesteld als trainer van Vrouwen 1.

De eerste aanzet kwam niet van Daniël zelf. Een afvaardiging van speelsters en begeleiding stond onverwacht bij hem op de stoep. Tessa van Huffelen en Zoë Leerkes namen samen met assistent-trainer Santi Leatemia het initiatief. Dat maakte indruk. De gesprekken die volgden, gaven Daniel het laatste zetje om ja te zeggen.

Voor Daniël is Vrouwen 1 een bijzondere en uitdagende keuze. Het is het enige selectie¬team van VIOS dat hij nog niet heeft getraind en dat maakt de cirkel rond. Tevens is het zijn eerste vrouwen¬team. Die nieuwe uitdaging spreekt hem aan en hoopt daar ook zijn expertise als trainer te kunnen overbrengen. Daarnaast kijkt hij uit naar de samenwerking met Santi, wat in het verleden nooit eerder paste, maar nu wel.

De ambitie is helder. Vrouwen 1 wil een stabiele tweede klasser blijven. Tegelijk is er ruimte voor vernieuwing. Jonge speelsters krijgen kansen om door te schuiven.

Daniël en VIOS gaan een contract met elkaar aan voor één jaar, met een optie voor een tweede jaar.

Daniël Tuasela Trainer Dames 1

DEEL DIT ARTIKEL

NIEUWS

logo VIOS

Voorlopige teamindeling Jeugd 2026/2027

De afgelopen maanden zijn we binnen onze jeugdafdeling bezig geweest met het opstellen van de voorlopige teamindeling (seizoen 2026-2027). Om tot deze indeling te komen hebben onze trainers en coördinatoren,

Voetbalclinic2

Meiden voetbalclinic VIOS groot succes

Op maandag 11 mei organiseerde VIOS een voetbalclinic speciaal voor meiden van 6 tot 16 jaar. Er deden bijna 80 meiden mee. De training werd verzorgd door vier speelsters die