VIOS hervat de competitie met nederlaag

Zaterdag ontving VIOS in de eerste wedstrijd na de winterstop, het als 3e geklasseerde Renswoude. Op het kunstgrasveld, dat in de ochtend van de laatste sneeuw was ontdaan, trad VIOS aan met een gelegenheidsverdediging waarin Nuesink en Verstraten ontbraken.

Al vroeg in de wedstrijd werd dat al duidelijk. Tegen het ook niet groots spelende Renswoude had de VIOS verdediging, waarin alleen Ruben Soppe een voldoende scoorde, geen vat op het aanvalsspel van Renswoude. Na een kwartier ontdeed Jorino Kleijn zich kindelijk eenvoudig van twee VIOS verdedigers en uit een moeilijke hoek had hij ook geen moeite om de bal langs Siebe Wiersma te krijgen, zodat VIOS al weer vroeg tegen een achterstand aankeek. Aan VIOS kant ging Joas Pol voorop in de strijd, maar teveel spelers lieten het in de 1e helft afweten en Renswoude bleef voor de pauze de bovenliggende partij. Wiersma behoede VIOS nog met een goede redding voor een grotere achterstand, voordat op slag van rust Dennis de Jong na een spaarzame geslaagde aanval de paal raakte.

Na rust kwam VIOS beter uit de kleedkamer. Het ging nu wel de duels aan en kwam vaker op de helft van Renswoude. Het spel bleef echter van beide kanten weinig verheffend en kansen kwamen er dan ook niet. In de 63e minuur  was er dan ook een kapitale fout in de opbouw van Renswoude nodig (wel na goed storend werk) om VIOS op gelijke hoogte te brengen. Erik Koldenhof kreeg de bal op een presenteerblaadje en hij stelde Mehmet Ali Akalin in staat het laatste zetje te geven.  Beide ploegen probeerden in het verloop van de wedstrijd de winnende treffer nog te forceren. Waar VIOS zich bezonder druk maakte over het soms warrige fluiten van scheidsrechter Nijenhuis, die de handen vol had aan het bij vlagen grimmige duel, sloeg Renswoude kort voor tijd toch nog toe. Siebe Wiersma had onvoldoende antwoord op een lastige vrije trap van Gerard Diepenveen en Jeffrey van Deuveren schoot in de rebound de winnende 1-2 binnen.

Met de 11e nederlaag (voor de 6e keer met 2-1) blijft VIOS vast op de laatste plaats. Volgende week wacht de uitwedstrijd tegen VRC in Veenendaal, dat  met 4 punten meer net boven VIOS op de ranglijst staat.

 

DEEL DIT ARTIKEL

NIEUWS

WhatsApp Image 2026 03 27 at 13.26.20

Meiden Voetbal Clinic maandag 11 mei

Voetbalclinic voor meiden: train mee met Nederlandse profvoetbalsters! Op maandag 11 mei organiseren we een bijzondere voetbalclinic voor meiden van 6 tot 16 jaar. Van 18.00 tot 20.00 uur geven

Axel Hulzebos

Axel Hulzebos (27) kiest voor VIOS

Met een verhuizing naar Vaassen in het verschiet, was de keuze voor een nieuwe club voor Axel niet moeilijk. Komend seizoen verruilt de spits het zwart-wit van WWNA voor het

Dinsdagploeg

Waardering voor de Dinsdagmiddagploeg

Op dinsdag 3 maart stond ons sportpark niet alleen in het teken van onderhoud, maar ook van waardering. De VOC (VIOS-ondernemersclub) reikt nieuwe werkjassen uit aan de Dinsdagmiddagploeg van C.s.v.

VIOS Epe

VIOS wil wedstrijd tegen Epe overspelen

Naar aanleiding van de recente berichtgeving en de uitkomst van het onderzoek door de aanklager amateurvoetbal laat VIOS weten dat het bij de KNVB een verzoek zal indienen om de